نامه جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

نامه: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 ایسلند کرواسی island crovasi moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عالی ترین گزینش جهت اجاره‌نشین‌ها

بازار مسکن فعلی تحت‌تاثیر تحولات ماه‌های اخیر حتی جهت اجاره‌نشین‌ها نیز مختصات متفاوتی پیدا کرده و از این‌رو قاعده همیشگی «رهن بهتر از اجاره» قدری به‌هم خورده ا

عالی ترین گزینش جهت اجاره‌نشین‌ها

عالی ترین گزینش جهت اجاره نشین ها

عبارات مهم : اجاره

بازار مسکن فعلی تحت تاثیر تحولات ماه های اخیر حتی جهت اجاره نشین ها نیز مختصات متفاوتی پیدا کرده و از این رو قاعده همیشگی «رهن بهتر از اجاره» قدری به هم خورده است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بازار املاک استیجاری از دیروز که نخستین روز کاری تابستان بوده هست، وارد فاز رونق و فصل طلایی خود شده است و اغلب جابه جایی های مستاجران در این فصل انجام خواهد شد. در سال های گذشته همواره «رهن کامل» عالی ترین و مطلوب ترین گزینه جهت مستاجران محسوب می شده است طوری که حتی اگر نقدینگی کافی جهت ودیعه وجود نداشت، مستاجران ترجیح می دادند از طریق وام و قرض، کسری خود را تامین کرده و آپارتمان استیجاری مدنظر خود را در قالب قرارداد رهن کامل به اجاره درآورند. ولی از سال گذشته و به خاص از چند ماه گذشته، این مطلوبیت دستخوش تغییراتی شده است و دیگر فایل های رهن کامل جایگاه قبلی را نزد جست وجوگران بازار اجاره ندارند.

ماجرا از این قرار است که با گرم شدن بازار معاملات مسکن در چند ماه گذشته، بسیاری از مالکان جهت تامین کسری نقدینگی خود جهت خرید آپارتمان مسکونی، ملک را همزمان با انعقاد مبایعه نامه در بازار اجاره عرضه کرده اند. این گروه از خریداران مسکن، ملک خود را به بهایی زیاد از ارزش واقعی آن ولی به صورت «رهن کامل» عرضه می کنند تا به این ترتیب کسری خود را تامین کنند و مراحل ثبت سند ملک بعد از تسویه طی شود. این اوضاع موجب شده است در ماه های اخیر تعداد فایل های عرضه شده است در بازار اجاره به صورت «رهن کامل» زیاد کردن یابد ولی از آنجا که ودیعه مورد مطالبه بیش از ارزش واقعی اجاره ملک تمام می شود، عنوان با استقبال عموم متقاضیان واحدهای استیجاری روبه رو نشده است.

عالی ترین گزینش جهت اجاره‌نشین‌ها

بررسی موتورهای جست وجوی معتبر ملکی و فایل های موجود در آگهی روزنامه ها نشان می دهد، ارزنده ترین فایل های بازار اجاره اکنون، فایل هایی هستند که به صورت ترکیبی از رهن و اجاره عرضه شده است اند. قیمت پیشنهادی واحدهایی که به صورت رهن و اجاره عرضه شده است اند، اغلب با ارزش واقعی اجاره ملک تناسب دارند و از این بابت عالی ترین گزینش جهت اجاره نشین ها در بازار کنونی به شمار می آیند. در عین حال ممکن است بعضی از مستاجران ترجیح دهند بهای بیشتری بابت رهن کامل بپردازند و ماهانه به جای اجاره بها، اقساط قرض یا وام خود را که جهت تکمیل ودیعه گرفته اند، بپردازند.

واژه های کلیدی: اجاره | بازار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz