نامه جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

نامه: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 ایسلند کرواسی island crovasi moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حرکت اعتراضی جرج کلونی و همسرش

جرج کلونی و همسرش نیم میلیون دلار به جنبش دانش‌آموزی جهت کنترل سلاح گرم در آمریکا کمک مالی کردند.

حرکت اعتراضی جرج کلونی و همسرش

حرکت اعتراضی جرج کلونی و همسرش

عبارات مهم : زندگی

جرج کلونی و همسرش نیم میلیون دلار به جنبش دانش آموزی جهت کنترل سلاح گرم در آمریکا کمک مالی کردند.

به گزارش خبرآنلاین، جرج کلونی بازیگر مشهور آمریکایی و همسرش جهت پشتیبانی از دانش آموزانی که قرار است جهت درخواست عملی سیاسی راجع به کنترل سلاح گرم در آمریکا راهپیمایی کنند، نیم میلیون دلاری کمک مالی کردند.

آن ها قصد دارند که در روز راهپیمایی با دانش آموزان همراه شوند. «راهپیمایی جهت زندگی هایمان» در پی تیراندازی هفته گذشته در فلوریدا ترتیب داده شده است است.

در بیانیه کلونی ها در این باره آمده است: «خانواده ما روز ۲۴ مارس شانه به شانه این نسل شگفت انگیز از سراسر کشور حرکت خواهد کرد و به نام فرزندانمان الا و الکساندر ۵۰۰ هزار دلار به این مناسبت کمک می کنیم.»

اپرا وینفری نیز اعلام کرد که به این حرکت کمک خواهد کرد. او در این باره در توییتر نوشت: «جرج و امل، کاملا با شما موافق هستم.»

«راهپیمایی جهت زندگی هایمان» یکی از چندین حرکت اعتراضی است که در یک روز قرار است در سراسر دنیا برگزار شود. در این میان استیون اسپیلبرگ نیز اعلام کرد به این حرکت ۵۰۰ هزار دلار کمک مالی می کند.

این حرکات را دانش آموزانی ترتیب داده اند که قصد دارند سیاستمداران را به چالش بکشند تا جهت کنترل سلاح گرم دست به کار شوند.

تیزاندازی هفته گذشته در پارکلند فلوریدا به فوت ۱۷ نفر ختم شد و از سال ۲۰۱۲ به این سو مرگبارترین تیراندازی در آمریکا به شمار می رود.

حرکت اعتراضی جرج کلونی و همسرش

واژه های کلیدی: زندگی | کنترل | آمریکا | آمریکایی | تیراندازی | راهپیمایی | راهپیمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz