نامه جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

نامه: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 ایسلند کرواسی island crovasi moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

بهنام تقدیر با اشاره به ایفای نقش در سریال‌های «دزد و پلیس» و «ساختمان پزشکان» یادآور شد: در بسیاری از سکانس‌های این دو سریال که با هومن برق‌نورد بازی داشتم، با

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق نورد

عبارات مهم : تئاتر

بهنام تقدیر با اشاره به ایفای نقش در سریال های «دزد و پلیس» و «ساختمان پزشکان» یادآور شد: در بسیاری از سکانس های این دو سریال که با هومن برق نورد بازی داشتم، بار کمدی زیاد بر دوش او بود. من در آن سکانس ها، نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم و می خندیدم به طوری که گاهی اوقات ۱۵برداشت انجام می شد تا یک سکانس را بگیریم.

به گزارش ایسنا، این بازیگر که سریال «دزد و پلیس» او در حال پخش از شبکه آی فیلم هست، راجع به نخستین تجربه کار تلویزیونی خود گفت: با اینکه مهراب و پیمان قاسم خانی فیلمنامه سریال «ساختمان پزشکان» را نوشته بودند، اوایل شروع کارم در این سریال وحشت داشتم. ولی هنگامی که وارد کار شدم و با سروش صحت و دوستان بازیگر به تعامل رسیدم، این کار جهت من بسیار لذت بخش شد و هر لحظه به یادم خواهد ماند. فکر می کنم هنگامی که هنوز هم در بعضی کانال ها پخش می شود، مردم آن را دوست دارند.

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

تشکر راجع به ایفای نقش خود در سریال «دزد و پلیس» گفت: این سریال شبیه «ساختمان پزشکان» نیست و هیچ وقت نقش ناصر در «دزد و پلیس» تداعی کننده دکتر نیما در «ساختمان پزشکان» نبود. من، هومن برق نورد و شقایق دهقان که سکانس های بیشتری را با هم داشتیم، بازی های هم را آشنا و با یکدیگر به تعامل خوبی رسیده بودیم.

این بازیگر تئاتر با ابراز تأسف از اینکه در حال حاضر حال تئاتر خوب نیست، گفت: دوران طلایی تئاتر دهه ۷۰ بود. تئاتر در حال حاضر بسیار افول کرده ولی علت آن بازیگران و متن نیست، بلکه شاید به خاطر سیاست هایی است که در تئاتر وجود دارد.

بهنام تقدیر با اشاره به ایفای نقش در سریال‌های «دزد و پلیس» و «ساختمان پزشکان» یادآور شد: در بسیاری از سکانس‌های این دو سریال که با هومن برق‌نورد بازی داشتم، با

بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» به حضور بازیگران سینما در تئاتر اشاره و اظهار کرد: تئاتر و سینما ارث پدری هیچ کس نیست و عالی ترین جایی که مردم می توانند بازیگر مورد علاقه خود را ببینند، تئاتر هست. بعضی از تئاتری ها مخالف حضور و بازی ستاره های سینما در تئاتر هستند، ولی من موافقم. همانطور که ما تئاتری ها وارد تلویزیون و سینما می شویم، آن ها هم وارد تئاتر می شوند. خوب است که این دو هنر که زیاد هم وسیع نیستند، با یکدیگر همکاری کنند. همچنین خوب است که مردم بازیگرانی را که در سینما دوست دارند د ر تئاتر از نزدیک ببینند. حتی اگر مردم به بهانه این که بازیگر مورد علاقه ارزش را در تئاتر ببینیند، بلیط بخرند و بیننده تئاتر شوند، خوب است.

او سپس به فعالیت خود در تئاتر اشاره کرد و گفت: من از سال های ۷۴ و ۷۵ بازی در تئاتر را شروع کردم ولی هنوز خودم را در حد الفبای تئاتر می دانم. ۱۶ سال است که کار تئاتر می کنم و از سال ۸۷ به طور جدی به تلویزیون آمدم. آنقدر علاقه ام به کار تئاتر زیاد بود که کمتر به تلویزیون می آمدم، البته الان هم علاقه ام به تئاتر زیاد از تلویزیون و سینما هست. به نظرم افرادی که از تئاتر به سمت تلویزیون می آیند، در تلویزیون و سینما موفق هستند.

بهنام تقدیر این روزها مشغول بازی و کارگردانی تئاتری به نام «عاقبت عشاق سینه چاک» است که در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می رود.

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

واژه های کلیدی: تئاتر | سریال | سینما | پزشکان | بازیگر | ساختمان | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

خاطرات بهنام تقدیر از بازی با هومن برق‌نورد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz